Americká hypotéka

Nechcete dokládat k čemu půjčené peníze využijete? V tom případě zvolte americkou hypotéku. Americká hypotéka je bezúčelový úvěrový produkt, takže bance nemusíte dokládat účel a půjčené peníze můžete využít nejen na nákup nebo rekonstrukci nemovitosti, ale také na pořízení automobilu, vybavení domácnosti, zaplacení dovolené, studií pro děti apod.

Výhody americké hypotéky

  • Peníze lze použít na cokoliv (bezúčelový úvěr)
  • Získání výhodnější úrokové sazba oproti spotřebitelským úvěrům
  • Americkou hypotéku je možné kdykoliv splatit bez jakýchkoliv sankcí
  • Nemusíte si zřizovat životní pojištění
  • Pro získání americké hypotéky si nemusíte zakládat nový bankovní účet
  • Nemovitost s americkou hypotékou můžete kdykoliv prodat

 

Jako nevýhodu lze u americké hypotéky považovat nutnost zástavy nemovitosti a vyšší úrokovou sazbu. Na druhou stranu v porovnání s běžnými spotřebitelskými úvěry jsou úrokové sazby u americké hypotéky výhodnější.

Americká hypotéka srovnání

Jestliže je pro vás americká hypotéka zajímavým řešením, spočítejte si, na kolik vás vyjdou měsíční splátky. Americká hypotéka srovnání můžete provést prostřednictvím hypoteční kalkulačky na našich stránkách. Zadejte potřebné informace do příslušných políček (hodnota nemovitosti, výše požadovaného úvěru, délka fixačního období, doba splácení úvěru a základní údaje – jméno, kraj, e-mail, telefon) a na základě nich vám vyjde podrobný výpočet hypotečního úvěru.

 

Měsíční splátky i výši úrokové sazby je možné upravit podle vašich potřeb. Sjednejte si nezávaznou schůzku s našim hypotečním specialistou, který pro vás udělá individuální výpočet hypotéky zdarma a zajistí pro vás výhodnou hypotéku na míru.