Hypoteční kalkulátor

Jestliže si chcete pořídit vlastní bydlení nebo se chystáte rekonstruovat, pravděpodobně budete potřebovat hypotéční úvěr. Na českém trhu jsou k dispozici různé typy hypoték, proto vybírejte pečlivě. Dříve než si hypotéční úvěr sjednáte, vyzkoušejte nezávislé online srovnání hypoték. Na našich stránkách jsme pro vás připravili online nástroj Hypoteční kalkulátor. Prostřednictvím tohoto nástroje si můžete udělat nejen reálnou představu o výši splátek u vybrané hypotéky, ale zároveň požádat o její vyřízení.

Jak to funguje

Hypoteční kalkulátor na našich stránkách funguje na velice jednoduchém principu. Do příslušných políček zadáte potřebné informace, jako jsou hodnota nemovitosti, výše požadovaného úvěru, délka fixačního období, doba splácení úvěru a několik základních osobních údajů (jméno, kraj, e-mail, telefon). Na základě zadaných údajů Hypotéční kalkulátor spočítá výši vašich splátek. Pokud vás výpočet hypotéky zaujme, můžete si sjednat nezávaznou schůzku s hypotéčním specialistou, který pro vás výhodnou hypotéku zprostředkuje.

Proč naše společnost

Na zprostředkování výhodných hypotéčních úvěrů se specializujeme již řadu let. Zájemcům o úvěr pomůžeme najít nejlepší hypotéku dostupnou na českém trhu, jenž dokonale vyhovuje jejich potřebám a požadavkům. Jsme nebankovní instituce, díky čemuž nabízíme svým klientům zcela odlišný a nadstandardní přístup než ve většině bankovních institucí.

 

Naši hypotéční specialisté doporučí zájemci o hypotéku nejvýhodnější produkt, kompletně mu pomohou s jeho vyřízením a budou mu k dispozici po celou dobu čerpání hypotéky. Klient se na nás může ve všem 100 % spolehnout. Sjednání hypotéky u nás je rychle, bezpečné a výhodné. Klient ušetří čas i peníze.

 

  • Pomůžeme vám získat nejlepší hypotéku na trhu.
  • Zastoupíme vás při vyjednávání podmínek s bankou
  • Zprostředkujeme odhad nemovitosti.
  • Zajistíme a zpracujeme dokumentaci k hypotéce.
  • Poskytneme odbornou konzultaci zdarma.
  • Doporučíme vám výhodné pojištění úvěru.