Výpočet hypotéky

Kalkulačka pro výpočet hypotéky online umožňuje získat potřebné informace o splátkách úvěru. Zájemce o hypotéční úvěr pouze nastaví parametry své hypotéky a online kalkulačka za něj vypočítá měsíční splátky a přehledně zobrazí další informace týkající se daného úvěru. Hypotéční kalkulačka je k dispozici zcela zdarma a jednoduchý výpočet hypotéky lze provádět opakovaně, kdykoliv a odkudkoliv, kde máte přístup k počítači a internetu.

 

Zadejte do hypoteční kalkulačky potřebné údaje (hodnota nemovitosti, výše požadovaného úvěru, délka fixačního období, doba splácení úvěru a osobní údaje – jméno, kraj, e-mail, telefon) a zjistěte měsíční splátky u svého hypotečního úvěru nebo se podívejte, jak bude vypadat vámi zvolený hypotéční úvěr po refinancování hypotéky. Provedeme bezplatný výpočet hypotéky online.

Co je to refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky je splácení existujícího závazku od jiných bank, jehož účelem byla investice do nemovitosti. Hlavní výhoda refinancování hypotéky spočívá v získání výhodnějších podmínek, než jaké měl klient u stávající banky.

 

Při refinancování hypotéky si můžete například nastavit novou délku splatnosti hypotéky, snížit měsíční splátky a tím se zbavit zbytečné finanční zátěže. Pokud o refinancování hypotéky uvažujete, nechte si poradit od našich hypotéčních specialistů. Sjednejte si nezávaznou osobní schůzku.

Refinancujte s námi

  • Naši hypotéční specialisté vás zbaví poplatku za poskytnutí úvěru bance.
  • Máte-li původní doklad (ne straší než 5 let) nemusíte vyřizovat a platit nový doklad.
  • Při refinancování po uplynutí fixního období neplatíte žádný poplatek či pokutu za předčasné splacení.
  • Zprostředkujeme pro vás hypotéku s nižší úrokovou sazbou.
  • Nastavíme novou délku splatnosti hypotéky podle vašich požadavků.
  •  Snížíme měsíční splátky vašeho hypotéčního úvěru.