Refinancování hypotéky

Refinancování hypotéky znamená splácení existujícího závazku od jiných bank, jehož účelem byla investice do nemovitosti. Hlavním důvodem pro refinancování je získání výhodnějších podmínek. Jestliže chcete zjistit, jaké podmínky vám může refinancování úvěru přinést, vyzkoušejte online nástroj Refinancování hypotéky kalkulačka hypoteční banka.

 

Online kalkulačka refinancování hypotéky umožňuje porovnat úvěry všech hypotečních bank. Navíc pokud vás výpočet zaujme, můžete si sjednat nezávaznou schůzku s našim hypotečním specialistou, který vám s konečným výběrem a zprostředkováním hypotéky pomůže. Vyřídíme za vás veškeré formality a za své služby si nebudeme nic účtovat. Svým klientům doporučíme nejvýhodnější refinancování hypotéky, nabídneme individuální přístup a nadstandardní služby.

Kdy refinancovat

Jestliže chcete refinancovat svou hypotéku, začněte s tímto procesem ideálně několik měsíců před koncem fixačního období. I když by vás banka měla informovat o nové úrokové sazbě nejpozději čtyři týdny před koncem fixačního období, nebývá to pravidlem. Spousta bankovních institucí neinformuje klienta o nové úrokové sazbě s dostatečným předstihem, kvůli čemuž pak klient není schopen vyřídit refinancování hypotéky. Jak v takovém případě postupovat?

 

Spojte se s námi! Naše společnost dokáže zprostředkovat výhodné refinancovaní hypotéky i v šibeničním termínu. Refinancování hypotéky jsme schopni zajistit i v době jednoho týdne. Samozřejmostí je garance výhodnějších podmínek nového úvěru.

Srovnávejte s námi

  • Pomůžeme vám najít nejvýhodnější hypotéku na míru.
  • Pro srovnání hypoték stačí zadat pouze několik údajů.
  • Srovnání prostřednictvím naší kalkulačky je zcela zdarma.
  • Naši hypotéční poradci vám se vším ochotně pomohou.